• Promocja!

Dermenum – żel

13,99 zł

- hamuje wypadanie włosów
- stymuluje odrastanie włosów

Żel dermenum® jest produktem innowacyjnym. Dzięki zawartości opatentowanej substancji czynnej pochodzenia witaminowego hamuje wypadanie włosów oraz stymuluje proces ich odrastania. Chroni skórę głowy przed powstawaniem podrażnień. Zawarta w preparacie keratyna działa kondycjonująco i regenerująco na włosy i skórę głowy. Wzmacnia je i chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Żel przywraca włosom naturalną gęstość i nadaje im zdrowy wygląd. Korzystnie wpływa na kondycję skóry. Żel nie natłuszcza i nie skleja włosów, bardzo dobrze się wchłania. Praktyczny aplikator umożliwia odpowiednie dozowanie preparatu.

Pojemność: 150 ml

Produkt z krótką datą ważności.
Najlepiej zużyć przed końcem: 07.2020

Ilość

Produkt z krótką datą ważności.
Najlepiej zużyć przed końcem: 07.2020

Żel dermenum® jest produktem innowacyjnym, przeznaczonym dla osób obserwujących u siebie nasilone objawy wypadania włosów. Dzięki zawartości opatentowanej substancji czynnej pochodzenia witaminowego hamuje wypadanie włosów oraz stymuluje proces ich odrastania. Chroni skórę głowy przed powstawaniem podrażnień. Zawarta w preparacie keratyna działa kondycjonująco i regenerująco na włosy i skórę głowy. Wzmacnia je i chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Żel przywraca włosom naturalną gęstość i nadaje im zdrowy wygląd. Korzystnie wpływa na kondycję skóry. Żel nie natłuszcza i nie skleja włosów, bardzo dobrze się wchłania. Praktyczny aplikator umożliwia odpowiednie dozowanie preparatu. Efekt związany z zahamowaniem wypadania włosów oraz ustępowaniem łojotoku obserwuje się zwykle w 3-4 tygodniu codziennego stosowania (rzadsze stosowanie może wydłużyć ten okres).

Wskazania do stosowania:
- nadmierne wypadanie włosów,
- łagodzenie podrażnień skóry głowy, również ze współistniejącym przetłuszczaniem się włosów,
- produkt polecany również po zakończonej chemioterapii.

Substancja czynna:
- Molekuła Regen7 (chlorek 1-metylonikotynamidu) stanowiąca metabolit nikotynamidu (witaminy PP), substancja chroniona prawem patentowym. Charakteryzuje się znaczną zdolnością do stymulowania mikrokrążenia skóry głowy i tworzenia nowych naczyń krwionośnych. Dzięki temu wzmacnia mieszek włosowy i poprawia jego odżywienie. Wydłuża cykl życia włosa w fazie anagenu. Powoduje tym samym odwrócenie procesu miniaturyzacji mieszka włosowego, zahamowanie utraty włosów i stymuluje proces odrastanie włosów. Chroni przed powstawaniem podrażnień. Reguluje pracę gruczołów łojowych i utrzymuje skórę głowy w dobrej kondycji.

Sposób stosowania:
Stosować co najmniej trzy razy w tygodniu. Przy pomocy aplikatora niewielką ilość żelu rozprowadzić równomiernie na skórze u nasady włosów, szczególnie w miejscach przerzedzania się włosów. Delikatnie wmasować i pozostawić do całkowitego wchłonięcia. Nie spłukiwać. Stosować po umyciu głowy na włosy wilgotne lub suche. Żel może być używany w sposób ciągły.

Doskonałym uzupełnieniem kuracji jest szampon z linii dermenum®, hamujący nadmierne wypadanie włosów i przeznaczony do codziennej pielęgnacji.

Pojemność: 150 ml

Producent: Pharmena SA

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: