Dermena vitaline - mleczko do demakijażu

Dermena Vitaline - mleczko do demakijażu

23,85 zł

do skóry dojrzałej

- skutecznie i łagodnie oczyszcza skórę z makijażu i zanieczyszczeń
- pozostawia uczucie odświeżenia skóry
- odpowiednio nawilża skórę
- nie zaburza naturalnego pH skóry
- zmiękcza, wygładza i uelastycznia naskórek
- jest łagodne dla oczu

Pojemność: 200 ml

Ilość

Mleczko do demakijażu dermena® vitaline to innowacyjny produkt stworzony na bazie molekuły Regen7, która wraz z algami Wakame i ceramidami tworzy unikalny kompleks aktywny, przeznaczony do pielęgnacji skóry dojrzałej o obniżonej jędrności i elastyczności, skłonnej do podrażnień. Mleczko skutecznie i łagodnie oczyszcza skórę z makijażu i zanieczyszczeń, nie zaburzając jej naturalnego pH. Daje uczucie ukojenia i odświeżenia. Zawiera kompleks hydronawilżający AquaxylTM pochodzenia roślinnego, który odpowiednio nawilża skórę i chroni ją przed przesuszeniem. Wyciąg z nasion bawełny i emolienty to źródło niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), które odbudowują naturalną barierę lipidową naskórka oraz nadają skórze miękkość i elastyczność.

Wskazania:
Codzienny demakijaż i oczyszczanie dojrzałej i wrażliwej skóry twarzy i szyi, skłonnej do podrażnień oraz z wizualnie obniżona jędrnością i elastycznością. Pielęgnacja delikatnej i wrażliwej skóry wokół oczu.

Sposób stosowania:
Stosować do codziennego demakijażu i oczyszczania skóry twarzy i okolic oczu. Nanieść mleczko przy użyciu płatka kosmetycznego na skórę i delikatnie przetrzeć do całkowitego usunięcia makijażu i zanieczyszczeń. Następnie umyć skórę żelem myjącym i nanieść odpowiedni krem pielęgnacyjny z linii dermena® vitaline.

Składniki aktywne:
molekuła Regen7 (unikalna substancja aktywna, chroniona prawem patentowym, dostępna jedynie w produktach firmy PHARMENA), ekstrakt z alg Wakame, kompleks ceramidów, niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych i sfingolipidów, kompleks hydronawilżający AquaxylTM, wyciąg z nasion bawełny, emolienty.

Producent: Pharmena SA

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: