Dermena Vitaline - rewitalizujący krem na dzień

Dermena Vitaline - rewitalizujący krem na dzień

42,40 zł

- poprawia napięcie i nawilżenie skóry
- redukuje i wygładza zmarszczki
- zmniejsza suchość i szorstkość skóry

Pojemność: 50 ml

Ilość

Krem rewitalizujący na dzień dermena® vitaline to innowacyjna kuracja przeciwzmarszczkowa stworzona na bazie molekuły Regen7, która wraz z algami Wakame i ceramidami tworzy unikalny kompleks aktywny, opóźniający procesy starzenia się skóry. Redukuje zmarszczki głębokie i powierzchowne, chroni przed utratą wilgoci i łagodzi podrażnienia. Skład kremu wzbogacono kompleksem hydronawilżającym AquaxylTM pochodzenia roślinnego, witaminą E i emolientami. Krem zawiera filtry UVA/UVB. Zastosowane składniki sprawiają, że produkt pozytywnie wpływa na stan i wygląd skóry dojrzałej. Skóra staje się wyraźnie lepiej nawilżona i wygładzona, a zmarszczki mniej widoczne. Regularnie stosowany krem rewitalizujący na dzień dermena® vitaline zwiększa sprężystość i elastyczność skóry. Podwyższa zdolność do utrzymania prawidłowej wilgotności skóry i ogranicza przeznaskórkową utratę wody (TEWL). Poprawia napięcie oraz koloryt , wyraźnie zmniejsza suchość i szorstkość skóry.

Składniki aktywne:
- Molekuła Regen7
- Ekstrakt z Alg Wakame
- Kompleks Ceramidów, NNKT (Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych) i Sfingolipidów
- Kompleks Hydronawilżający AquaxylTM
- Witamina E
- Gliceryna
- Emolienty

Wskazania do stosowania: Codzienna pielęgnacja przeciwzmarszczkowa dojrzałej i wrażliwej skóry twarzy i szyi, z tendencją do przesuszania oraz z widocznie obniżoną jędrnością i elastycznością.

Sposób stosowania: Niewielką ilość kremu nanosić codziennie rano na starannie oczyszczoną preparatem z linii dermena® vitaline skórę twarzy i szyi. Delikatnie wmasowywać i/lub wklepywać do momentu całkowitego wchłonięcia preparatu. Krem stanowi idealną bazę pod makijaż. Stosować łącznie z pozostałymi produktami z linii dermena® vitaline.

Producent: PHARMENA SA

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: