zestaw Dermena repair – szampon do włosów suchych i zniszczonych + odżywka

31,95 zł

- hamują wypadanie włosów
- stymulują odrastanie włosów
- wzmacniają włosy
- ułatwiają rozczesywanie

Szampon łączy doskonałe właściwości myjące i naprawcze z działaniem hamującym wypadanie włosów i stymulującym proces ich wzrostu. Stanowi intensywną kurację, która wzmacnia, nawilża i regeneruje włosy. Szampon zmniejsza łamliwość, wygładza powierzchnę włosów i zabezpiecza przed rozdwajaniem się końcówek.

Odżywka wzmacnia włosy i odbudowuje ich strukturę keratynową. Nie obciąża włosów, nadaje im miękkość, gładkość i połysk. Ułatwia rozczesywanie włosów.

TERAZ W WYJĄTKOWO KORZYSTNEJ CENIE W ZESTAWIE!

Pojemność szamponu: 200 ml
Pojemność odżywki: 200 ml

Ilość

Szampon dermena® repair to produkt innowacyjny, chroniony prawem patentowym, Stanowi intensywną kurację, która wzmacnia, nawilża i regeneruje włosy. Zmniejsza przy tym ich łamliwość i zabezpiecza przed rozdwajaniem się końcówek. Zawarte w szamponie naturalne polisacharydy wnikają we włosy, odżywiając i odbudowując je od wewnątrz oraz chroniąc przed wysuszeniem i szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Sprawiają, że włosy odzyskują miękkość i blask. Szampon wygładza powierzchnię włosów, ułatwia ich rozczesywanie i układanie.

Wskazania do stosowania:
- nadmierne wypadanie włosów,
- regeneracja i wzmocnienie włosów suchych i zniszczonych,
- łagodzenie podrażnień skóry głowy,
- produkt polecany również po zakończonej chemioterapii.

Substancja czynna:
- chlorek 1-metylonikotynamidu stanowiący metabolit nikotynamidu (witaminy PP), substancja chroniona prawem patentowym. Poprawia mikrokrążenie skóry głowy i wzmacnia mieszek włosowy. Wpływa na jego odżywienie, wydłużając cykl życia włosa w fazie anagenu i stymulując odrastanie włosów. Jest substancją o potwierdzonym w badaniach aplikacyjnych działaniu chroniącym przed powstaniem podrażnień. Reguluje pracę gruczołów łojowych i utrzymuje skórę głowy w dobrej kondycji. Chlorek 1-metylonikotynamidu jest substancją pochodzenia witaminowego i nie powoduje podrażnień skóry.

Sposób stosowania:
Najlepsze efekty osiąga się, stosując szampon dermena® repair w standardowym, codziennym (lub co drugi dzień) zabiegu mycia włosów. Szampon należy nanieść na mokre włosy i starannie masować do uzyskania piany. Następnie dokładnie spłukać. Szampon może być stosowany w sposób ciągły.

 

Odżywka do włosów dermena® jest produktem innowacyjnym, opracowanym z myślą o wzmocnieniu włosów suchych, osłabionych i wypadających. Opatentowana substancja czynna pochodzenia witaminowego wzmacnia mieszek włosowy, poprawia jego odżywienie oraz chroni przed powstawaniem podrażnień. Spowalnia proces wypadania włosów i przywraca naturalną równowagę skórze głowy. 

Odżywka dermena® stanowi doskonałe uzupełnienie kuracji szamponem z linii dermena®, hamującym wypadanie włosów i przeznaczonym do codziennej pielęgnacji.

Wskazania do stosowania:
- odżywienie i wzmocnienie włosów suchych, osłabionych i wypadających.

Substancja czynna:
- chlorek 1-metylonikotynamidu – metabolit witaminy PP, opatentowana substancja pochodzenia witaminowego. Charakteryzuje się znaczną zdolnością do stymulowania mikrokrążenia skóry głowy i tworzenia nowych naczyń krwionośnych. Dzięki temu wzmacnia mieszek włosowy i poprawia jego odżywienie. Wydłuża cykl życia włosa w fazie anagenu. Powoduje tym samym odwrócenie procesu miniaturyzacji mieszka włosowego, zahamowanie utraty włosów i stymuluje proces odrastanie włosów. Jest substancją o potwierdzonym w badaniach aplikacyjnych działaniu chroniącym przed powstawaniem podrażnień. Reguluje pracę gruczołów łojowych i utrzymuje skórę głowy w dobrej kondycji.

Sposób stosowania:
Odżywka dermena® może być stosowana codziennie. Po umyciu głowy niewielką ilość odżywki nanieść na mokre włosy i równomiernie rozprowadzić na całej ich długości. Pozostawić na włosach przez 5 minut, następnie starannie spłukać.

Producent: Pharmena SA

 

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: