VINSVIN szampon do włosów z nanosrebrem dla mężczyzn 200ml
Symbol:
15602213947
Dostępność:
0
szt.
Wpisz swój adres e-mail
Cena:12.49
szt.
Zamówienie telefoniczne: 602359278
Dostępność i dostawa
Cena przesyłki:
12
Odbiór osobisty0
Paczkomaty InPost12
Poczta Polska15
Poczta Polska (Pobranie)20
Kurier (Pobranie)20
Kurier35
Kod kreskowy:
EAN:
5907651248117
ATOMUS - Szampon do włosów z nanosrebrem dla mężczyzn, 200ml
Atomus szampon do włosów z nanosrebrem przeznaczony jest do mycia i codziennej pielęgnacji włosów oraz skóry głowy. Szczególnie polecany osobom borykającym się z problemami łupieżu i swędzenia skóry głowy. Zapewnia efektywną pielęgnację, nie naruszając przy tym naturalnej mikroflory bakteryjnej.
Wskazania i zalecenia: Atomus szampon do włosów z nanosrebrem przeznaczony jest do mycia i codziennej pielęgnacji włosów oraz skóry głowy.
Szczególnie polecany osobom borykającym się z problemami łupieżu i swędzenia skóry głowy. Zapewnia efektywną pielęgnację, nie naruszając przy tym naturalnej mikroflory bakteryjnej.
Dawkowanie: Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów niewielką ilość szamponu nanieść na skórę głowy, wetrzeć i pozostawić na około 5 min., a następnie spłukać.
Właściwości:
działa antybakteryjne, a przy tym nie podrażnia i nie uczula