cellulit

cellulit

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

tołpa dermo body cellulite...

66,90 zł Cena

Redukuje cellulit utrwalony do - 20%, zapewniając długotrwały efekt. Silnie wyszczupla i redukuje nadmierne centymetry do - 2 cm. Wspomaga eliminację tkanki tłuszczowej i wygładza nierówności. Stymuluje mikrokrążenie i wzmacnia naczynka krwionośne. Wspomaga usuwanie toksyn i nadmiaru wody. Przywraca sprężystość, uelastycznia i ujędrnia skórę.

Pojemność: 250 ml

tołpa dermo body cellulite...

66,90 zł Cena

Redukuje cellulit i silnie drenuje ciało podczas snu. Stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej, wyszczupla i eliminuje nadmierne centymetry do - 2,5 cm. Widocznie wygładza nierówną strukturę skóry i usprawnia przepływ płynów. Przywraca właściwą plastyczność i spoistość skóry. Bezpośrednio po zastosowaniu optycznie wygładza, ujędrnia i wysmukla sylwetkę.

Pojemność: 200 ml

tołpa dermo body cellulite...

66,90 zł Cena

Redukuje nagromadzony i stwardniały cellulit odporny na działanie diety w całym obszarze ciała. Działa na komórki tłuszczowe jak ultradźwięki, stymulując rozkład tłuszczu, przyspiesza ich metabolizm i redukuje tkankę tłuszczową o ok.10%. Eliminuje nadmierne centymetry w obwodach ciała: do - 3 cm w ramieniu, do - 2,5 cm w udzie, do - 2 cm w łydce, do - 2 cm w talii.

Pojemność: 250 ml

tołpa dermo body cellulite...

66,90 zł Cena

Redukuje cellulit i wysmukla ciało po 14 dniach stosowania. Działa na komórki tłuszczowe jak ultradźwięki, stymulując rozkład tłuszczu, zmniejsza objętość i grubość tkanki tłuszczowej o ok. 17%. Eliminuje nadmierne centymetry do - 1,5 cm w udzie i do - 2 cm w biodrach. Usprawnia mikrokrążenie, wspomaga usuwanie toksyn i nadmiaru płynów.

Pojemność: 250 ml

tołpa dermo body cellulite...

8,00 zł Cena

Wspomaga eliminację cellulitu, silnie wygładza i odnawia skórę. Usuwa zrogowaciały naskórek na 3 sposoby: mechanicznie, enzymatycznie i za pomocą kwasów AHA. Eliminuje nierówności, modeluje i wysmukla ciało. Ujędrnia i uelastycznia skórę. Zwiększa wchłanianie i wzmacnia działanie innych kosmetyków antycellulitowych i pielęgnacyjnych.

Pojemność: 42 g

tołpa dermo body cellulite...

8,00 zł Cena

Wspomaga eliminację cellulitu, wyszczupla i modeluje ciało. Redukuje nadmierne centymetry do - 1,5 cm. Wzmacnia strukturę i zwiększa spoistość skóry. Stymuluje eliminację toksyn i nadmiaru wody. Wysmukla sylwetkę, ujędrnia. Maska wspomaga kuracje antycellulitowe, wyszczuplające i modelujące sylwetkę. Bezpośrednio po zastosowaniu optycznie wygładza, ujędrnia i wysmukla sylwetkę.

Pojemność: 38 g

Bio-Oil – olejek na skórę...

34,00 zł Cena

Specjalistyczny olejek do pielęgnacji skóry w przypadku rozstępów, blizn, nierównomiernego kolorytu skóry, skóry starzejącej się i skóry odwodnionej. Pomaga zmniejszyć możliwość wystąpienia rozstępów w czasie ciąży poprzez zwiększenie elastyczności skóry. Bio-Oil zawiera przełomowy PurCellin Oil™, który zmienia konsystencję produktu, dzięki czemu olejek jest lekki i nietłusty.

Pojemność: 60 ml