skóra tłusta i trądzikowa

skóra tłusta i trądzikowa

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

tołpa dermo face sebio –...

27,90 zł Cena

Usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum. Delikatnie złuszcza zrogowaciały naskórek, działa antybakteryjnie i odblokowuje pory. Posiada neutralne pH i nie wywołuje podrażnień. Wygładza i odświeża skórę. Może być stosowany codziennie.

Pojemność: 150 ml

tołpa dermo face sebio –...

27,90 zł Cena

Usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum. Działa antybakteryjnie i zwęża rozszerzone pory. Posiada fizjologiczne pH i nie wywołuje podrażnień. Pozostawia skórę dokładnie oczyszczoną, odświeżoną i matową.

Pojemność: 150 ml

tołpa dermo face sebio –...

27,90 zł Cena

Delikatnie złuszcza zrogowaciały naskórek i normalizuje wydzielanie sebum. Działa ściągająco i antybakteryjnie. Przywraca fizjologiczne pH skóry i długotrwale matuje.

Pojemność: 200 ml

tołpa dermo face sebio –...

32,90 zł Cena

Przeznaczony do walki z niedoskonałościami skóry w czasie snu. Reguluje wydzielanie sebum i złuszcza wierzchnie komórki naskórka. Odblokowuje pory i hamuje namnażanie się  bakterii. Zapobiega powstawaniu grudek, krostek i zaskórników oraz przyspiesza eliminację zmian. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Skóra jest zregenerowana i ma wyrównany koloryt.

Pojemność: 40 ml

tołpa dermo face sebio –...

8,00 zł Cena

Zapewnia kompleksowe oczyszczenie skóry, łącząc funkcje peelingu mechanicznego i enzymatycznego, maski ściągającej i żelu do mycia twarzy. Peeling odblokowuje pory i zapobiega powstawaniu zaskórników. Maska reguluje wydzielanie sebum, łagodzi podrażnienia, zwęża pory. Żel głęboko oczyszcza i działa antybakteryjnie. Skóra staje się wygładzona i dokładnie oczyszczona.

Pojemność: 2 x 6 ml

tołpa dermo face strefa –...

25,90 zł Cena

Usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum. Przywraca równowagę miedzy przetłuszczającymi i przesuszonymi partiami twarzy. Oczyszcza pory i reguluje wydzielanie sebum. Zapobiega błyszczeniu skóry, łagodzi podrażnienia i nawilża. Pozostawia skórę odświeżoną i matową.

Pojemność: 150 ml

tołpa dermo face strefa t –...

29,90 zł Cena

Przywraca równowagę miedzy przetłuszczającymi się i przesuszonymi partiami twarzy. Normalizuje wydzielanie sebum i zapobiega błyszczeniu skóry. Ogranicza powstawanie zaskórników i zwęża rozszerzone pory. Łagodzi podrażnienia i nawilża. Wygładza i długotrwale matuje.

Pojemność: 40 ml

tołpa dermo face strefa t –...

7,50 zł Cena

Usuwa zanieczyszczenia i zrogowaciały naskórek. Reguluje wydzielanie sebum i zapobiega błyszczeniu. Odblokowuje i zwęża rozszerzone pory. Łagodzi podrażnienia i wyrównuje koloryt skóry. Wygładza i matuje. Może być stosowany na twarz, dekolt i plecy.

Pojemność: 2 x 6 ml

Dermena Seboline -...

24,00 zł Cena

- dokładnie oczyszcza i odświeża skórę
- reguluje wydzielanie sebum
- chroni przed powstawaniem zmian trądzikowych
- nie wysusza skóry

Pojemność: 200 ml